Deelnemende scholen aan het Bèta Challenge programma

Bèta Challenge scholen werken met elkaar samen in regionale netwerken. Zij onderhouden gezamenlijk de contacten met regionale bedrijvenpartners en overheidsinstellingen. Op basis van de strategische visie en doelen van het consortium formuleren de netwerkscholen met elkaar eigen ambities en speerpunten op niveau van de regio.

Elk speerpunt wordt vertaald in één of meer concrete acties en vastgelegd in een eigen jaarplan. De speerpunten en ambities maken duidelijk waar de regionale netwerken voor staan en hoe zij de ontwikkeling van het Bèta Challenge programma in de scholen willen borgen. In netwerkverband komen de scholen een aantal keer per schooljaar bijeen om kennis en good practices met elkaar te delen en het Bèta Challenge programma in de scholen verder door te ontwikkelen. Ieder netwerk heeft een eigen netwerkcoach. Deze stimuleert de ontwikkeling en samenwerking binnen het Bèta Challenge netwerk en de regio.

Bèta Challenge Netwerk

West-Brabant & Zeeland

RSG 't Rijks

Coördinatoren:
Peter Vroon pvroon@rsgrijks.nl
Frank Hagenaars fhagenaars@rsgrijks.nl

Adres:
Burgemeester Stulemeijerlaan 24,
4611 EG  Bergen op Zoom
Telefoon:
0164 242 150

Website RSG ‘t Rijks

Coördinator:
Stefan Backx Sbackx@newmancollege.nl

Adres:
Verviersstraat 4 4826 HT  Breda
Telefoon:
076 581 0450

Website Newmancollege

Coördinator:
Hanneke Dorsselaer hdo@lodewijkcollege.nl

Bezoekadres:
Zeldenrustlaan 2, 4535 EG Terneuzen

Postadres:
Postbus 146, 4530 AC Terneuzen

Telefoon:
0115 694029

Website Lodewijk College

Coördinator:
Marieke van der Harst mr.vd.harst@markland.nl

Bezoekadres:
Gildelaan 82, 4761 BA Zevenbergen
Telefoon:
0168 331080

Website Markland College

Coördinator:
Thomas Kleppe klp@ostrealyceum.nl
Dirdry Speksnijder skd@ostrealyceum.nl

Adres:
Elsdorpweg 4, 4461 WK Goes

Website Ostrea Lyceum

Bèta Challenge Netwerk

Zuid-Holland – Gelderland

Coördinator:
Harold Nieuwland hni@hetstreek.nl

Bezoekadres:
Bovenbuurtweg 1, Ede
Postadres:
Postbus 460, 6710 BL Ede
E-mail:
loc.bbw@hetstreek.nl
Telefoon:
0318 – 63 25 05

Website CSG ‘t Streek

Coördinator:
Ewoud Kuzee
ewoud.kuzee@northgo-college.nl
Niek Roosenstein
niek.roosenstein@northgo-college.nl

Bezoekadres:
Duinwetering 107, 2203 HM Noordwijk
Postadres:
Postbus 429, 2200 AK Noordwijk
Telefoon:
(071) 36 81 840
Email:
schoolleiding@northgo-college.nl

Website Northgo College

Coördinator:
Marjolein Verhage vre@isw.info

Bezoekadres:
Professor Holwerdalaan 54-56, 2672 LD Naaldwijk
Postadres:
Postbus 114, 2670 AC Naaldwijk
Telefoon:
(0174) 62 89 61
Email:
hoogeland@isw.info

Website ISW Hoogeland

Coördinator:
Mariska Evers m.evers@chrlyceumdelft.nl

Locatie Hof van Delft:
Obrechtstraat 48, 2625 XN Delft
Telefoon:
015 2684370
Fax:
015 2684388
E-mail:
info@chrlyceumdelft.nl

Website Christelijk Lyceum Delft

Coördinator: 
Nina Ivanovski isk@llr.nl

Bezoekadres:
Mecklenburglaan 49, 3061 BD Rotterdam
Postadres:
Postbus 4301, 3006 AH Rotterdam
Telefoon:
010 45 22 500

Website School

Coördinatoren
Jan Buitenhuis but@segbroek.nl
Walter van Oort oot@segbroek.nl

Bezoekadres:
Goudsbloemlaan 131
2565 CR Den Haag
Telefoonnummer:
070-363 34 39
Algemeen mailadres:
info@segbroek.nl

Website Segbroek College

Bèta Challenge Netwerk

Brabant Oost

Coördinator:
Mw. Babs van Sleeuwen B.vanSleeuwen@omosghelmond.nl

Bezoekadres:
Nachtegaallaan 40
5702 KN Helmond
Telefoon:
0492-597587

Website Dr. Knippenbergcollege

Coördinator:
Wendy Delissen w.delissen@eckartcollege.nl

Postadres:
Postbus 1089, 5602 BB Eindhoven
Bezoekadres:
Damocleslaan 3
5631 KC Eindhoven
Telefoon:
040 – 297 22 22
Email:
info@eckartcollege.nl

Website Eckartcollege

Coördinatoren:
Peter van der Hout p.v.hout@jbc.nl

Bezoekadres:
Rompertsebaan 63
5231 GT ‘s-Hertogenbosch
Telefoon:
073 641 23 50
Fax:
073 641 80 94
Email:
administratie@jbc.nl

Website Jeroen Bosch College

Coördinator:
Stijn van Noort s.vannoort@heerbeeck.nl

Bezoekadres:
Willem de Zwijgerweg 150
5684 SL Best
Telefoon:
0499 336233

Website Heerbeeck College

Coördinatoren:
Rob Elbers r.elbers@cambiumcollege.nl
Lenny Klop l.klop@cambiumcollege.nl

Locatie Buys Ballot:
Courtine 2
5301 DH Zaltbommel
Telefoon:
0418 512500
Email: info@cambium.org

Website School

Coördinator:
Roland Kop r.kop@doultremontcollege.nl

Bezoekadres:
Dillenburgstraat 46
5151 GL Drunen
Telefoonnummer:
(0416) 37 44 48
Algemeen mailadres:
info@doultremontcollege.nl

Website D’Oultremontcollege

Coördinator BCP:
Frank van Lohuizen f.van.lohuizen@sjl.nl

Bezoekadres:
Sweelinckplein 3
5216 EG ’s-Hertogenbosch
Telefoonnummer:
0736154780

Website Sint-Janslyceum

Coördinator BCP:
Bas van der Linden b.vanderlinden@mavoroermond.nl

Bezoekadres:
Jagerstraat 2,
6042 KA Roermond
Telefoonnummer:

Website Mavo Roermond

Bèta Challenge Netwerk

Oost Nederland

Coördinator:
Alda Boerema a.boerema-wijgerde@emelwerda.nl
Anneke van Dijk-Nentjes a.vandijk-nentjes@emelwerda.nl

Bezoekadres:
Peppellaan 1, 8302 AL Emmeloord
Telefoon:
0527-634567

Website Emelwerda College

Coördinator:
Hans Vije h.vije@bc-enschede.nl
Wendy Pereira-Smit w.pereira-smit@bc-enschede.nl

Bezoekadres:
Geessinkweg 100, 7544 ND  ENSCHEDE
Postadres:
Postbus 3081, 7500 DB  ENSCHEDE
Telefoon:
053-7512700

Website Bonhoeffer College

Coördinatoren:
Frauke van der Harst f.vanderharst@ulenhof.nl
Wally Keuter w.keuter@ulenhof.nl

Bezoekadres:
Bizetlaan 86, 7002 LZ Doetinchem
Telefoon:
0314 – 37 87 87
E-mail:
info@ulenhof.nl

Website Ulenhof College

Coördinatoren:
Theo Kuyper TJKuyper@csgbogerman.nl
Marco Rypma rypm@csgbogerman.nl

Adres:
Hemdijk 47, 8601 XJ Sneek

Website CSG Bogerman

Coördinatoren:
Roy Maathuis r.maathuis@het-erasmus.nl

Bezoekadres:
Sluiskade NZ 68, 7602 HT Almelo
Postadres:
Postbus 341,7600 AH Almelo
Telefoon:
0546 480 800
E-mail
info68@het-erasmus.nl

Website Het Erasmus

Bèta Challenge Netwerk

Drenthe

Stuurgroep/Coördinator:
Gert Kieft g.kieft@hondsrugcollege.nl

Bezoekadres:
Emmalaan 25, Emmen
Postadres:
Postbus 66, 7800 AB Emmen
Telefoon:
0591 657979
Email: info@hondsrugcollege.nl

Website Hondsrug College

Coördinator:
Ina Tien i.tien@esdalcollege.nl

Bezoekadres:
Angelsloërdijk 13C, 7822 HK Emmen
Postadres:
Postbus 2041, 7801 CA Emmen
Telefoon:
088-0009620 (locatie Boermarkeweg)
Email: boermarkeweg@esdalcollege.nl

Website Esdal College

Coördinator:
Mark Jansen m.jansen@carmelemmen.nl

Bezoekadres:
Wendeling 59, 7824 TB Emmen
Telefoon:
0591 622870
Email: info@carmelemmen.nl

Website Carmelcollege Emmen

Coördinatoren:
Jan de Goede j.degoede@rvec.nl

Bezoekadres:
Sportveldenweg 20, 7902 NX Hoogeveen
Postadres:
Postbus 2152, 7900 BD Hoogeveen
Telefoon:
0528 358 658
Email: adm-d@rvec.nl

Website Roelof van Echten-College

Bèta Challenge Netwerk

Zuid-Holland – Utrecht

Coördinator: 
Maarten van der Drift vanderdrift@demavovos.nl

Bezoekadres:
Korhoenlaan 4 3136 ST Vlaardingen
Postadres:
Postbus 6040, 3130 DA Vlaardingen
Telefoon:
010 850 35 00
Email algemeen:
info@demavovos.nl

Website De Mavo Vos

Coördinator:
Ruud Maasdam
maasdam@insulacollege.nl

Bezoekadres:
Koningstraat 294
3319 PH Dordrecht
Telefoon:
078 890 5200

Website Insula College Mavo

Coördinator:
Thijs van Grinsven m.vangrinsven@penta.nl

Bezoekadres:
J.A. Heijwegenlaan 2
3201 KH Spijkenisse
Telefoonnummer:
0181 616 722
Algemeen mailadres: scala@penta.nl

Website Scala Rietvelden

Coördinator:
Joziene de Wolf JdWolf@roncallimavo.nl

Bezoekadres:
Tattistraat 3-5
3066 CE Rotterdam
Telefoon:
010 – 420 56 93
Email algemeen:
ronca.mavo@roncallimavo.nl

Website Roncallimavo

Coördinatoren:
Derk van Dijk dkd@niftarlake.nl

Bezoekadres:
Pauwenkamp 151
3607 GK Maarssen
Telefoon:
085 7608300
Email algemeen:
info@niftarlake.nl

Website Niftarlake College

Coördinatoren:
Rogier Boks r.boks@cals.nl

Bezoekadres:
Hoge Dijk 1
IJsselstein
Postadres:
Postbus 226
3400 AE IJsselstein
Telefoon:
030 686 80 40

Website Cals College IJsselstein

Coördinatoren:
Michaël Vermeulen vermeulenm@corderius.nl

Bezoekadres:
De Ganskuijl 105, 3817 EZ Amersfoort

Telefoon:
033 247 3060

Website Corderius College IJsselstein

Netwerkcoach

Zuid-Holland – Gelderland en Zuid-Holland – Utrecht

De netwerkcoach van deze netwerken is:
Naomi Veldhoven.
E-mail: nveldhoven@pesant.nl
Telefoon: +31641869541

Netwerkcoach

Oost Nederland – Drenthe

De netwerkcoach van deze netwerken is:
Maikel Mahangi.
E-mail: mmahangi@pesant.nl
Telefoon: +31651173961

Netwerkcoach

West-Brabant – Zeeland en Brabant Oost

De netwerkcoach van deze netwerken is:
Maikel Mahangi.
E-mail: mmahangi@pesant.nl
Telefoon: +31651173961