Deelnemende scholen

“Bèta Challenge onderwijs in de buurt”

Deelnemende scholen

“Bèta Challenge onderwijs in de buurt”

BCP-school-20

Dit zijn de scholen die samen het Bèta Challenge onderwijs maken:

Bèta Challenge Netwerk

West-Brabant & Zeeland

RSG 't Rijks

Coördinatoren:

Peter Vroon pvroon@rsgrijks.nl
Frank Hagenaars fhagenaars@rsgrijks.nl

Adres:
Burgemeester Stulemeijerlaan 24,
4611 EG  Bergen op Zoom
Telefoon:
0164 242 150

Bezoek de website

Newmanncollege

Coördinator:
Stefan Backx Sbackx@newmancollege.nl

Adres:
Verviersstraat 4 4826 HT  Breda
Telefoon:
076 581 0450

Bezoek de website

Lodewijk College

Coördinator:
Stefan Backx Sbackx@newmancollege.nl
Bas Stockman BST@lodewijkcollege.nl

Adres:
Zeldenrustlaan 2, 4535 EG, Terneuzen
Telefoon:
 0115-694 029

Bezoek de website

markland2

Coördinator:
Marieke van der Harst mr.vd.harst@markland.nl
Leon Schouten lc.schouten@markland.nl

Adres:
Postbus 131
4730 AC Oudenbosch
Bezoekadres:
Vaandelweg 4, 4761 BC Zevenbergen
Telefoon:
0168-331080

Bezoek de website

OstreaLyceum

Coördinator:
Thomas Kleppe klp@ostrealyceum.nl
Dirdry Speksnijder skd@ostrealyceum.nl

Adres:
Elsdorpweg 4, 4461 WK, Goes
Postadres:
Postbus 444, 4460 AV Goes
Telefoon:
0113212020

Bezoek de website

Bèta Challenge Netwerk

Zuid-Holland - Gelderland

hetstreek

Coördinator:
Harold Nieuwland hni@hetstreek.nl

Bezoekadres:
Bovenbuurtweg 1, 6717 XA, Ede
Postadres:
Postbus 460, 6710 BL Ede
E-mail:
loc.bbw@hetstreek.nl
Telefoon:
0318 – 63 25 05

Bezoek de website

Coördinator:
Ewoud Kuzee
ewoud.kuzee@northgo-college.nl
Niek Roosenstein
niek.roosenstein@northgo-college.nl

Bezoekadres:
Duinwetering 107, 2203 HM Noordwijk
Postadres:
Postbus 429, 2200 AK Noordwijk
Telefoon:
(071) 36 81 840
Email:
schoolleiding@northgo-college.nl

Bezoek de website

Coördinator:
Brian van Vliet VTB@isw.info
Carly de Groot VTB@isw.info

Bezoekadres:
Professor Holwerdalaan 54-56, 2672 LD Naaldwijk
Postadres:
Postbus 114, 2670 AC Naaldwijk
Telefoon:
(0174) 62 89 61
Email:
hoogeland@isw.info

Bezoek de website

Coördinator:
Mariska Evers m.evers@chrlyceumdelft.nl

Locatie Hof van Delft:
Obrechtstraat 48, 2625 XN Delft
Telefoon:
015 2684370
Fax:
015 2684388
E-mail:
info@chrlyceumdelft.nl

Bezoek de website

Coördinator: 
Nina Ivanovski isk@llr.nl

Bezoekadres:
Ramlehweg 6, 3061 JX Rotterdam
Postadres:
Postbus 4301, 3006 AH Rotterdam
Telefoon:
010 45 22 500

Bezoek de website

Segbroek College

Coördinatoren
Jan Buitenhuis but@segbroek.nl
Mounia Bouarfa boa@segbroek.nl

Bezoekadres:
Goudsbloemlaan 131
2565 CR Den Haag
Telefoonnummer:
070-363 34 39
Algemeen mailadres:
info@segbroek.nl

Bezoek de website

Bèta Challenge Netwerk

Brabant Oost & Limburg

Coördinator:
Mw. Babs van Sleeuwen B.vanSleeuwen@omosghelmond.nl

Bezoekadres:
Nachtegaallaan 40
5702 KN Helmond
Telefoon:
0492-792079

Bezoek de website

Coördinator:
Wendy Elissen w.delissen@eckartcollege.nl

Postadres:
Postbus 1089, 5602 BB Eindhoven
Bezoekadres:
Damocleslaan 3
5631 KC Eindhoven
Telefoon:
040 – 297 22 22
Email:
info@eckartcollege.nl

Bezoek de website

Coördinatoren:
Peter van der Hout p.v.hout@jbc.nl

Bezoekadres:
Rompertsebaan 63
5231 GT ‘s-Hertogenbosch
Telefoon:
073 641 23 50
Fax:
073 641 80 94
Email:
administratie@jbc.nl

Bezoek de website

Coördinator:
Stijn van Noort s.vannoort@heerbeeck.nl

Bezoekadres:
Willem de Zwijgerweg 150
5684 SL Best
Telefoon:
0499 336233

Bezoek de website

Coördinatoren:
Rob Elbers r.elbers@cambiumcollege.nl
Lenny Vink-Klop l.klop@cambiumcollege.nl

Locatie Buys Ballot:
Courtine 2
5301 DH Zaltbommel
Telefoon:
0418 512500
Email:  info@cambiumcollege.nl

Bezoek de website

Coördinator:
Roland Kop r.kop@doultremontcollege.nl

Bezoekadres:
Dillenburgstraat 46
5151 GL Drunen
Telefoonnummer:
(0416) 37 44 48
Algemeen mailadres:
info@doultremontcollege.nl

Bezoek de website

Coördinator BCP:
Frank van Lohuizen f.van.lohuizen@sjl.nl
Isabelle Rovers i.rovers@sjl.nl

Bezoekadres:
Sweelinckplein 3
5216 EG ’s-Hertogenbosch
Telefoonnummer:
0736154780

Bezoek de website

 

Roermond college schondeln

Coördinator BCP:
Bas van der Linden b.vanderlinden@mavoroermond.nl

Bezoekadres:
Jagerstraat 2,
6042 KA Roermond
Telefoonnummer:
0475 347 100

Bezoek de website

Bèta Challenge Netwerk

Oost Nederland

Coördinator:
Annemarie de Soeten a.desoeten-vanhouwelingen@emelwerda.nl
Anneke van Dijk-Nentjes a.vandijk-nentjes@emelwerda.nl

Bezoekadres:
Peppellaan 1, 8302 AL Emmeloord
Postbus 16, 8300 AA Emmeloord

Telefoon:
0527-634567

Bezoek de websie

Coördinator:
Wendy Pereira-Smit w.pereira-smit@bc-enschede.nl

Bezoekadres:
Geessinkweg 100, 7544 ND  ENSCHEDE
Postadres:
Postbus 3081, 7500 DB  ENSCHEDE
Telefoon:
053-7512700

Bezoek de website

Coördinatoren:
Wally Keuter w.keuter@ulenhof.nl

Bezoekadres:
Bizetlaan 86, 7002 LZ Doetinchem
Telefoon:
0314 – 37 87 87
E-mail:
info@ulenhof.nl

Bezoek de website

Coördinatoren:
Theo Kuyper TJKuyper@csgbogerman.nl
Tjaarda Wagenaar TGSWagenaar@csgbogerman.nl

Adres:
Hemdijk 47, 8601 XJ Sneek
Postadres
Postbus 172, 8600 AD te Sneek

Telefoon:
0515 482 482

Bezoek de website

Coördinatoren:
Roy Maathuis r.maathuis@het-erasmus.nl

Bezoekadres:
Sluiskade NZ 68, 7602 HT Almelo
Postadres:
Postbus 341,7600 AH Almelo
Telefoon:
0546 480 800
E-mail
info68@het-erasmus.nl

Bezoek de website

 

Coördinatoren:
Marjan Nijhof marjan.nijhof@achterhoekvo.nl

Bezoekadres:
Ruimzichtlaan 155, 7001 KD Doetinchem
Postadres:
Postbus 429, 7000 AK Doetinchem
Telefoon:
0314 727150
E-mail
info@houtkampcollege.nl

Bezoek de website

Bèta Challenge Netwerk

Drenthe

Stuurgroep/Coördinator:
Gert Kieft g.kieft@hondsrugcollege.nl

Bezoekadres:
Emmalaan 25, 7822 JB, Emmen
Postadres:
Postbus 66, 7800 AB Emmen
Telefoon:
0591 657979
Email: info@hondsrugcollege.nl

Bezoek de website

Coördinator:
Ina Tien i.tien@esdalcollege.nl

Bezoekadres:
Angelsloërdijk 13C, 7822 HK Emmen
Postadres:
Postbus 2041, 7801 CA Emmen
Telefoon:
088-0009620 (locatie Boermarkeweg)
Email: boermarkeweg@esdalcollege.nl

Bezoek de website

Coördinator:
Mark Jansen m.jansen@carmelemmen.nl

Bezoekadres:
Wendeling 59, 7824 TB Emmen
Telefoon:
0591 622870
Email: info@carmelemmen.nl

Bezoek de website

Coördinatoren:

Bezoekadres:
Sportveldenweg 20, 7902 NX Hoogeveen
Postadres:
Postbus 2152, 7900 BD Hoogeveen
Telefoon:
0528 358 658
Email: adm-d@rvec.nl

Bezoek de website

Bèta Challenge Netwerk

Zuid-Holland - Utrecht

Coördinator: 
Maarten van der Drift vanderdrift@demavovos.nl

Bezoekadres:
Korhoenlaan 4 3136 ST Vlaardingen
Postadres:
Postbus 6040, 3130 DA Vlaardingen
Telefoon:
010 850 35 00
Email algemeen:
info@demavovos.nl

Bezoek de website

Coördinator:
Ruud Maasdam
maasdam@insulacollege.nl

Bezoekadres:
Koningstraat 294
3319 PH Dordrecht
Telefoon:
078 890 5200

Bezoek de website

Coördinator:
Thijs van Grinsven m.vangrinsven@penta.nl
Jeroen Holterhues j.holterhues@penta.nl

Bezoekadres:
J.A. Heijwegenlaan 2
3201 KH Spijkenisse
Telefoonnummer:
0181 616 722
Algemeen mailadres: scala@penta.nl

Bezoek de website

Coördinator:
Joziene de Wolf JdWolf@roncallimavo.nl

Bezoekadres:
Tattistraat 3-5
3066 CE Rotterdam
Telefoon:
010 – 420 56 93
Email algemeen:
ronca.mavo@roncallimavo.nl

Bezoek de website

Coördinatoren:
Derk van Dijk dkd@niftarlake.nl

Bezoekadres:
Pauwenkamp 151
3607 GK Maarssen
Telefoon:
085 7608300
Email algemeen:
info@niftarlake.nl

Bezoek de website

Coördinatoren:
Alex Duijzer A.Duijzer@cals.nl
Frederique Leemkuil-van Kleef F.Leemkuil@cals.nl

Bezoekadres:
Hoge Dijk 1, 3401 RD, Ijsselstein

Postadres:
Postbus 226
3400 AE IJsselstein

Telefoon:
030 686 80 40

Email algemeen:
ijsselstein@cals.nl

Bezoek de website

Voorbereidend netwerk

Nederland

Fioretti College

Coördinator:
John Muller j.muller@fioretti.nl

Bezoekadres:
Sportlaan 3, 2161 VA , Lisse
Telefoon:
025-243 34 66
Email:
infofiolisse@fioretti.nl

Bezoek de website

Gerrit Rietveld College

Coördinator:
Bram Hamburger B.Hamburger@gerritrietveldcollege.nl

Bezoekadres:
Eykmanlaan 1200, 3571 KH, Utrecht
Telefoon:
030-271 22 14
Email:
info@gerritrietveldcollege.nl

Bezoek de website

Stanislascollege

Coördinator:
Gerard van Dommelen DOGE@stanislascollege.nl

Bezoekadres:
Sportlaan 3A, 2641 AZ, Pijnacker
Telefoon:
015-750 60 30
Email:
scp@stanislascollege.nl

Bezoek de website

Walburg College

Coördinator:
Dick van Eekelen dick.van.eekelen@ozhw.nl

Bezoekadres:
Norderstedtplein 6, 3332 GK, Zwijndrecht
Telefoon:
078-6205656
Email:
info@walburgcollege.nl

Bezoek de website

Coördinator:
Lisa van der Horst l.horst@wdezwijger.nl

Bezoekadres:
Van der Palmstraat 2, 3351 HA, Papendrecht
Telefoon:
078 641 7970

Bezoek de website

Berechja College

Coördinator:
Dirk van Urk d.vanurk@berechja.nl

Bezoekadres:
Waaiershoek 46, 8321 BH, Urk
Postbus 45
Telefoon:
078 641 7970
Email:
info@berechja.nl

Bezoek de website